Balkono stiklinimas ir jo tipai

Balkono stiklinimas ir jo tipai

Balkono stiklinimas – tai puikus pasirinkimas žmonėms, norintiems išsaugoti šiluma patalpose bei tai padaryti greitai ir, palyginus nedaug, investuojant. Be to — tai kartu ir galimybė praplėsti gyvenamojo ploto erdvę (neretai tenka susidurti, kuomet balkonų stiklinimas pasitarnauja kambario ar kitos patalpos ploto praplėtimui, išgriaunant patalpą ir balkoną ribojančias sienas).

Kitu atveju įstiklintas balkonas tampa puikia nuošalia erdve jaukiems pasisėdėjimams prie kavos puodelio ar rytinio laikraščio.

Balkono stiklinimo paslaugos

Balkono stiklinimas – tai paslauga, suteikianti namams jaukumo, žymiai daugiau komforto ir praktiškumo. Net ir toks, atrodytų, nereikšmingas dalykas, kaip skalbinių džiovinimas įstiklintame balkone tampa kur kas patogesniu. Skalbiniai išlieka apsaugoti nuo lietaus ar kitų kritulių, nuo nepageidaujamų kvapų ir nešvaros.

Tam, kad įstiklintas balkonas funkcionuotų pilnaverčiai, svarbu įsitikinti, jog medžiagos, kurias pasirinkote yra kokybiškos ir užtikrina pilną sandarumą. Taip pat svarbus patogus balkono stiklų valdymas. Prieš užsisakydami tokias paslaugas, turėtumėte pasirinkti kokia sistema jums patogiausia.

Balkono stiklinimas ir sistemos

Balkono stiklinimas gali būti dvejopas – pasirenkant rėminę ir berėmę sistemą. Rėminei sistemai būdingi plastikiniai, mediniai ar kitų medžiagų rėmai su juose įtvirtintais stiklais. Tokie stiklai gali turėti rankenėles ir būti varstomi arba būti be rankenėlių ir veikti stumdymo principu.

Pastaruoju principu veikia ir berėmė sistema, kuomet stiklai įtvirtinti tik pagrindiniuose balkono rėmuose ir neturi jokių papildomų rankenėlių, nebent laikiklius, padedančius lengviau atstumti ar užstumti langus.

Daugiabučio buto balkono stiklinimas

Balkono stiklinimas naudojamas keliose pagrindinėse srityse – tai: daugiabučių namų balkonai, balkonai nuosavuose namuose, pavėsinės ir įvairūs prekybiniai paviljonai. Taip pat stiklinamos ir terasos kavinių, barų, įmonių ar asmeninėse patalpose.

Norint įstiklinti vieną iš minėtų patalpų, svarbu tiksliai žinoti jų išmatavimus. Tokiems darbams nerekomenduojama įsigyti panaudotų stiklų ar rėmų.