Baldai internetu

Ar baldai internetu visuomet patenkins lūkesčius?

Tikriausiai kiekvienam žmogui jau ne kartą teko girdėti apie privalumus apsipirkinėjant internetu. Tačiau galima drąsiai teigti, jog šis teiginys iš tiesų nėra vienareikšmiška tiesa. Pavyzdžiui baldai turi savo ryškių privalumų bei trūkumų, kuriuos reikia protingai pasverti prieš darant sprendimą.

Nors ir be galo patogu, jog išsirinkus baldus internetu nereikia sukti galvos dėl jų transportavimo. Be to, galima sutaupyti tiek savo pinigus, tiek ir laiką turint galimybę visas įmanomas baldų alternatyvas surasti internetu. Bet nepabijokime vis dėlto pripažinti, kad ne visus baldus reikėtų pirkti tokiu būdu.

Baldų internetu spalvos

Minksti baldai internetu nemokamas pristatymas

Visų pirmiausia su kuo dažnai tenka susidurti kai kuriems pirkėjams, tai gauto baldo spalvos neatitikimas nei nuotraukos, nei dažniausiai Jūsų lūkesčių. Spalvos neatitikimą dažnai įtakoja tiek nuotraukos kokybė, baldo apšvietimas nuotraukoje bei taip pat Jūsų monitoriaus rodomas vaizdas.

Dėl šios priežasties ryškių spalvų baldai internetu kartais gali ir nuvilti, ypatingai jei baldą norėjote pritaikyti prie jau esamo interjero. Vis dėlto, renkantis baldus internetu, rekomenduojame rinktis daugiau neutralias spalvas – juodą, baltą, medžio ar net pilkas spalvas, kurios dažniau privers palikti patenkintais nei nusivylusiais.

Baldų internetu funkcionalumas

Dažniausiai minkšti baldai gali tapti ne pačiu geriausiu pirkiniu, užsisakant juos internetu. Vis dėlto, dažniausiai minkštus baldus perkame dėl jų funkcionalumo ir parduotuvėje visų pirmiausia skubame patikrinti jų komfoto lygį.

Ypatingai perkant sofą-lovą svarbu išsirinkti jos minkštumą, mat vienų poreikius patenkinti gali tik minkštas baldas, kai kiti tuo tarpu mėgsta miegoti ant kietesnio pagrindo.

Nors dažnai elektroninėse parduotuvėse yra aprašomos prekės, tačiau joks aprašymas neatspindės sofos, lovos, fotelio ar net čiužinio funkcionalumo. Todėl jei radote patinkantį minkštą baldą, rekomenduojame esant galimybei nuvykti patikrinti jo funkcionalumą.

Baldų tekstūra

Nors neretai elektroninių parduotuvių nuotraukose galima pamatyti kokybiškas nuotraukas, kurių dėka atrodo, lyg galima būti įžvelgti net baldo tekstūrą, tačiau rekomenduojame besąlygiškai tuo nepasikliauti. Vis dėlto, tiek minkštų baldų, tiek ir kėdžių, stalų ar kitų baldų tekstūra kartais gali Jus nuvilti, nors dizainas būtų ir priimtinas.

Ypatingai vertėtų patikrinti baldo tekstūrą, jei bandote pritaikyti naują baldą jau esamam kambario interjerui, tačiau jei kuriate naują aplinką ir nesate ypatingai smulkmeniškas – šis klausimas gali Jums ir nesutrikdyti.

Baldų pervežimo sąlygos

Dažnai, perkant baldus internetu, jau būna įskaičiuota ir baldų pristatymo kaina. Tai yra, nusipirkus baldus inetrneto parduotuvėje, Jums nebereikės rūpintis jų pristatymu iki nmaų ir užnešimu. Tai padarys krovininis taksi Vilniuje ir galimas daiktas, tai bus nemokamai. Jei baldų pirkimo sutartyje numatytas nemokamo pristatymo punktas.