Balkonų stiklinimas – meistro patarimai

Balkonų stiklinimas

Svarbiausias klausimas yra stiklinti balkoną ar ne? Klausimas greičiau yra retorinis, tačiau prieš atsakant į šį klausimą reikėtų išanalizuoti visus privalumus ir trūkumus. Taigi jei jūs gyvenate senos statybos namuose ir ten yra balkonas kokius jis turi privalumus?

Balkono stiklinimo privalumai

Visų pirma, jūsų namuose bus daugiau erdvės, kuri gali būti naudojama įvairiausių daiktų saugojimui. Tačiau jau privalumai pasibaigė ir prasideda trūkumai.

Nestiklinto balkono trūkumai

Balkonu stiklinimas, pataria meistrasPirma neįstiklintas, atviras balkonas bus atviras visiems vėjams. Taigi tie patys papildomi metrai gali pavirsti tiesiog užgriozdinta vieta, kurioje išlaikyti tvarką ir švarą yra tiesiog neįmanoma, kadangi vasarą ten kaupiasi dulkės, rudenį sausi lapai arba siaučia lietus, žiemą sninga.

Antra, neįstiklintas balkonas tai yra ženklus šilumos praradimas iš jūsų buto, o tai reiškia, kad jūs be reikalo leidžiate savo pinigus. Taigi išvados pešasi pačios savaime. Reikia surasti būdą kaip visi šie minusai gali pavirsti privalumais. Ir šis būdas yra labai paprastas, jums yra reikalingas balkonų stiklinimas, kurį jums turi atlikti profesionalai.

Balkonų stiklinimas – meistro patarimai

Žinoma, tai iš jūsų pareikalaus pinigų. Tačiau ši investicija yra pateisinama ir vėliau jums parodys tik teigiamas savo puses, kadangi jums už butą reikės mokėti mažiau pinigų. Optimalus sprendimas balkono stiklinimui tai yra sumontuoti plastikinius langus. Stiklinimas gali būti kelių rūšių tai yra šaltasis ir šiltasis. Šaltasis tai yra naudojami plastikiniai langai, kurie turi vieną sluoksnį. Jie puikiai suteikia balkonui apsaugą nuo atmosferos kritulių.

Šiltieji plastikiniai langai turi tokius stiklo paketus, kurie yra sudaryti iš dviejų arba trijų stiklų su oro tarpais. Pastarieji kainuoja brangiau, tačiau jų montavimas yra pateisinamas ženkliu šilumos sumažinimu jūsų namuose.

Šiltų plastikinių langų montavimas ir balkono šiltinimas suteikia galimybę praplėsti jūsų gyvenamas patalpas, kai yra sujungiamos gyvenamos patalpos ir balkonas į vientisą erdvę. Tokiu būdu jūsų vaikas galės gauti savo kampelį užsiėmimams arba gali turėti darbo kabinetą ir visa tai yra įmanoma net bendrabutyje.

Įstiklinto balkono šiltinimas

Priklausomai nuo to kur jūs gyvenate jums gali būti reikalingas papildomas balkono šiltinimas, tačiau tikrai ne visada yra toks poreikis. Tam, kad jūs pasirinktumėte konkretų sprendimą kaip turi būti atliekamas balkonų stiklinimas jūs būtinai turite gauti specialisto konsultaciją. Juk jei balkonas turi pertvarą, kuri yra gaminama iš metalinio profilio tokiu atveju norint pritvirtinti lango rėmą yra būtina padaryti papildomą konstrukciją.

Balkono sutvirtinimas

Balkonas senos statybos name gali iš jūsų pareikalauti papildomo sutvirtinimo, kadangi visa plastikinių langų konstrukcija su stiklo paketu turi pakankamai didelį svorį. Visa tai gali pareikalauti pakankamai daug vargo ir jums gali pasirodyti pakankamai brangu. Tačiau reikėtų dar kartą įvertinti kokius privalumus jūs galite gauti.

Bus sumažintas triukšmo lygis jūsų bute, taip pat jūsų bute bus daugiau erdvės. Buto apšildymas žiemą gali sumažinti prarandamą šilumos kiekį, jei namuose yra neįstiklintas balkonas. Jūsų butą balkonų stiklinimas pavers gražesniu, jaukesniu ir patogesniu.

Pigus balkono stiklinimas

Sprendimas tinkamai įstiklinti balkoną tai yra pagrįstas ir teisingas sprendimas. Balkonų stiklinimas naudojant aliuminį — tai yra puikus būdas suteikti namų apsaugą nuo vėjo ir įvairios rūšies kritulių. Šis sprendimas gali būti vadinamas ekonomišku, kadangi tokio balkono stiklinimo kaina palyginus su PVC profilio konstrukcijomis yra žema. Čia gali padėti ir paskolos būsto remontui.

Šią sistemą vis dažniau pasirenka tie kas nori kaip galima geriau įrengti balkoną pagal aukštus Europos kokybės standartus, tačiau juos ne visada reikia apšildyti.