Vėžio simptomai


Sveikatos patarimai / Dec 3, 2010

Vėžys yra ląstelių ligos atsiranda dėl nenormalios ląstelių augimą. Tai reiškia, kad nekontroliuojamas ląstelių dalijimąsi ir šių ląstelių gebėjimas ataka kituose audiniuose. Jis taip pat žinomas kaip piktybinis navikas, kuri yra vėžio navikas.

Vėžio simptomai, kurie gali atsirasti tam tikrų rūšių vėžį, yra nuolatinis skausmas kauluose, pykinimas, neįprastas kraujavimas, tinimas krūties, pasikeitė pūslės įpročiai, nuolatinis gruffness, rijimo problemos ir daugelis kitų.

Kiekviena vėžio tipas turi savo simptomus. Jei asmuo kenčia nuo šlapimo pūslės ir inkstų vėžys, jos pagrindiniai simptomai yra dažnas šlapinimasis, kraujas šlapime, skausmas, o šlapinantis. Pagrindiniai simptomai krūties vėžys yra patinimas, deginimo ar skausmas, reddishness ir problemos speneliai.

Endometriumo ir gimdos kaklelio ir gimdos vėžio simptomai yra tokie patys. Pagrindiniai simptomai: neįprastas įvykdymo patvirtinimo, gausios ir skausmingos menstruacijos. Asmuo kenčia nuo gaubtinės žarnos vėžio yra šie simptomai: išmatų su krauju, pakeisti žarnyno veiklą, negailestingas viduriavimas ir vidurių užkietėjimas. Pagrindiniai simptomai leukemija mažėja svoris, nuovargis, pasikartojančių infekcijų, kraujavimas iš nosies ir skausmą kaulų ir sąnarių.

Plaučių vėžio simptomų sunkumas ar skausmas krūtinėje, nuolatinis kosulys ir kraujas skrepliuose. Burnos ir gerklės vėžio simptomai apima opa liežuvio ar gerklės patinimas, kuris nėra išgydomas.

Prostatos vėžys silpnina šlapimo srovė; pacientas jaučiasi nekarpytų skausmas dubens ir viršutinės šlaunų. Navikai nuskuta prie pat odos, kad niekada gydo odos apgamai yra pagrindinės priežastys, dėl odos vėžio. Asmuo kenčia nuo skrandžio vėžio turi šiuos požymius: nuolat patenka į kūno svorį, kraujo, o vėmimas ir skausmas po valgio.

Pagrindinės priežastys, dėl vėžio trūksta riebalų ir virškinimo fermentų, dalyvaujant nuodingosios medžiagos maiste, ore ir vandenyje, per daug vartojant narkotikus, trūkumas mineralinių medžiagų, vitaminų specialiai vitamino C ir B6, hormoniniai skirtumai, patogenų įtakos imuninei sistemai.

Paieškos žodžiai:Patarimas buvo automatiškai generuotas, galite ji pakoreguoti arba pateikti savo variantą
Kaip ieškoti grožio mokyklos?
Mitybos pastabos metant svorį
Home Design užimtiems žmonėms
Kalėdų dovanos
(c) 2014 Patarimai24.lt