You are here

Barbė devyndarbė: kaip viską suspėti?

Puslapis 1 iš 3

Kada paskutinį kartą radote laiko sau? Nors kasdieniai darbai neretai slegia ir skubame greičiau juos atlikti tačiau persitempti tikrai nereikėtų kaip ir meluoti sau kad jau kitą savaitę tai tikrai šiek tiek pailsėsiu. Naivu tikėtis kad darbai vieną dieną kažkur dings todėl geriausia – tinkamai planuoti darbus kurių visada buvo ir bus. Štai – 10 auksinių taisyklių kurios padės jums sutaupyti laiko ir viską atlikti laiku.

Planuokite darbus

Taip ne visada viskas vyksta pagal planą tačiau planuoti verta – prieš eidamos miegoti pasvarstykite kokie darbai jūsų laukia rytoj ir kaip viską būtų galima suspėti. Pagalvokite galbūt kai kuriuos darbus galite atidėti ar visai išbraukti iš dienotvarkės? Prisipažinkime: juk mes moterys kartais pačios prisigalvojame sau darbų kurių galime tiesiog atsisakyti.

Į darbotvarkę įtraukite poilsį

Nerasite sau laiko tol kol... to nesuplanuosite. Kada paskutinį kartą gulėjote karštoje vonioje ar lankėtės masažo salone? Įtraukite tai į dienotvarkę ir laiko tikrai atrasite. Dauguma planuojamų darbų tikrai niekur nedings o tuomet kada būsite žvalios ir pailsėjusios darbai eisis kur kas sklandžiau.

Susidėliokite prioritetus

Darbų daug... Tačiau kurie jų yra patys svarbiausi? Namų tvarkymas tikrai nebus svarbesnis už vaikų spektaklį mokykloje o papildomos užduotys darbovietėje paprastai nėra svarbesnės už laiką leidžiamą su šeima (nebent jums karjera – aukščiau visko). Susidėliokite prioritetus ir pastebėsite kad galite laimėti ne taip ir mažai laisvo laiko kurį galite skirti tam kas jums svarbiausia.

1
2
3
Kitas
Pabaiga

Rating:

( 0 Rating )

Kategorija: