You are here

Sumanios

Veidrodžiai interjere

Puslapis 1 iš 2

Veidrodis - graži ir praktiška interjero detalė kurią rasime kiekvienuose namuose. Daugiau laiko prie veidrodžio praleidžiame pavyzdžiui besiruošdamos romantiškam vakarui į veidrodį žvilgtelime išeidamos iš namų. Dažnai Veidrodžiais užpildomos tuščios erdvės arba sukuriamas jaukumo pojūtis. Tačiau tai nėra vienintelės veidrodžių funkcijos. Veidrodžių gebėjimas atvaizduoti suteikia neribotas galimybes patalpų vizualios erdvės ar apšvietimo reguliavimui.

Patalpų erdvės išplėtimas

Ką dovanoti? Kaip išrinkti dovaną?

Ką dovanoti? Kokią dovaną pirkti? Kaip išrinkti tiksiančią ir patiksiančią? Tai dažni klausimai ieškant dovanos ypatingai iškylantys tada kai žmogus mums tikrai brangus arba tiesiog norime parodyti dėmesį geram draugui kolegai ar viršininkui.

Geros nuotaikos receptai

Štai keletas paprastų bet ne prastų patarimų kad tavo nuotaika ir savijauta būtų puiki.

Kuo daugiau vaikščiok gryname ore

Esant galimybei – miške. Tai gerina nuotaiką ir savijautą.

Mažiau žiūrėk televizorių

Verčiau laisvalaikiu paskaityk mėgstamą knygą.

Susitvarkyk namus

Švarioje tvarkingoje aplinkoje tikrai jausiesi geriau.

Jauti įtampą? Pagulėk vonioje su levandų aliejumi

Kelis lašus eterinio levandų aliejaus užlašink ant pagalvės tai gerina miegą.

Mylėk ir vertink save tokią kokia esi tada tave vertins ir kiti

Rožė iš servetėlės

Mielos rožės iš servetėlės

Rating:

( 1 Rating )

Pagirios: kaip jų išvengti?

Puslapis 1 iš 2

Pagirios – atsakomoji organizmo reakcija į apsinuodijimą alkoholiu audringo vakarėlio pasekmė. Pagrindiniai pagirių simptomai – skaudanti ir svaigstanti galva troškulys pykinimas silpnumas.

Žinoma pats geriausias būdas išvengti pagirių – apskritai negerti alkoholio tačiau bent jau per didžiąsias metų šventes tai ne visada pavyksta.

Štai keli paprasti patarimai padėsiantys sekančios dienos ryte jaustis kur kas geriau.

* Nevartokite alkoholio esant tuščiam skrandžiui

Pagirios: kaip jas palengvinti?

Puslapis 1 iš 2

Vakare smagiai kilnojote taurę su draugais o ryte jaučiatės blogai? Nieko nuostabaus Jus kamuoja pagirios.

Pagirios – audringo vakarėlio pasekmė apsinuodijimas alkoholiu pasireiškiantis pykinimu galvos skausmu silpnumu daugiau ar mažiau bloga savijauta.

Štai keli paprasti patarimai padėsiantys palengvinti pagirias.

* Išsimiegokite

Pabudote po vakarėlio o galva plyšta? Pasistenkite ir vėl užmigti. Dar po kelių valandų miego pasijusite kur kas geriau.

* Gerkite daugiau vandens

12 patarimų, kaip būti laimingiems

Puslapis 1 iš 2

Nors laimės sąvoka yra sąlyginė tačiau maži dalykai gali pagerinti nuotaiką. Londono Nightingale ligoninės psichiatras Dr. Mo Zoha Naujuosius metus siūlo pasitikti pakilios nuotaikos. „Klausydamasis savo pacientų pastebėjau jog su darbu susijęs stresas vis dažniau tampa blogos emocinės būsenos priežastimi neretai lemiančia kitų svarbių gyvenimo sferų apleidimą“ - naujienų portalui huffingtonpost.co.uk atskleidė gydytojas. Dr. Mo Zoha pateikė 12 patarimų kurie 2015-aisiais metais padės siekti laimės.

1. Darbas

Kontracepcija: kokią pasirinkti?

Puslapis 1 iš 2

Šiuo metu pasirinkimo laisvė norint išvengti neplanuoto nėštumo yra labai didelė todėl klausimas kokią kontracepciją pasirinkti kamuoja ne viena merginą moterį o kartais ir jų antrąsias puses. Išsirinkus tinkamas kontraceptines priemones seksas bus kokybiškesnis nes būsite labiau atsipalaidavę ir nesuksite galvos dėl galimai nesaugių lytinių santykių.

Prezervatyvai

Servetėlių lankstymas: smokingas

Servetėlių lankstymo idėja - smokingas

Rating:

( 0 Rating )

Velykų stalas: istorija ir tradicijos

Puslapis 1 iš 2

Velykų stalas dažniausiai asocijuojasi su margintais kiaušiniais tačiau toli gražu tai ne vienintelis patiekalas kuris valgomas šios šventės metu. Jį puikiai papildo daugybė tradicinių ir netradicinių patiekalų papuošimai erdvės Velykiniams žaidimams ir kitos smulkmenos.

Stalo serviravimas: ką reikėtų žinoti?

Puslapis 1 iš 2

Norite nustebinti svečius? Siekiate sukurti labai gerą įvaizdį Jūsų rengiamų pietų metu? Vien tik egzotiškų ar ypatingai skanių patiekalų nepakaks – būtinas tinkamas stalo serviravimas kuriam reikalingas tiek išradingumas tiek ir kai kurių taisyklių paisymas. Bendras stalo vaizdas gali sudaryti ne tik labai didelę dalį pietų ar vakarienės sėkmės bet taip pat gali daryti įtaką ir apetitui svečio nuotaikai tad pasistengti tikrai verta.

Servetėlių lankstymas: Velykų zuikutis

Servetėlių lankstymo idėja. Velykų zuikutis

Rating:

( 1 Rating )

Kiek valgyti kiaušinių ir kaip nepersivalgyti per Velykas?

Puslapis 1 iš 2

Neatsiejamas Šv. Velykų stalo atributas – kiaušiniai. Kuo pasižymi šis maisto produktas?

Kiaušinis savo mitybine verte yra puikus maisto produktas. Jame gausu baltymų todėl jis suteikia ilgalaikį sotumo jausmą taip pat yra nekaloringas jei yra virtas ir jo nevalgome su majonezu.

Pirtis - atgaiva kūnui ir sielai

Puslapis 1 iš 3

Pirtimis žmonės naudojasi jau daugybę metų o jų populiarumas ir pasirinkimas šiai dienai tikrai nemažas todėl verta žinoti kuo skiriasi populiariausios pirties rūšys kokią naudą jos teikia ir kaip jose vertėtų elgtis norint pasiekti geriausių rezultatų.

Rusiška pirtis

Pages

Subscribe to RSS - Sumanios