You are here

Santykiai

10 aistrą skatinančių afrodiziakų

Kiekvienas esame girdėję apie afrodiziakus – įvairios augalinės ir gyvūninės kilmės medžiagas skatinančias lytinį potraukį aktyvumą ir potenciją. Žodis „afrodiziakas“ kildinamas iš senovės graikų grožio ir meilės deivės Afroditės vardo. Tiesa.com pristato dešimt afrodiziakų kurių turėtumėte valgyti tikėdamiesi aistringos meilės nakties.

Susilaikymas nuo sekso moterims itin kenksmingas

Mokslas – o jis neklysta! – tvirtina kad susilaikymas kenkia ir moters sielai ir kūnui.

5 žingsniai, kaip tapti svajonių moterimi

Visi žmonės yra skirtingi – kiekvienas su savo emocinių patirčių bagažu verčiančiu elgtis vienaip ar kitaip. Todėl universalių moterų-vyrų tarpusavio santykių dėsnių pretenduojančių būti absoliučia tiesa nėra ir būti negali rašo Aurelija Veršininė sielosnamai.lt įkūrėja. Visgi vienos moterys nepaisant išorinių savybių dėmesio sulaukia daugiau o santykiuose yra ne tik labiau vertinamos bet ir laimingesnės. Taigi galima teigti jog egzistuoja tam tikros kryptys kurias pasirinkus dažniau galime džiaugtis moteriška šeimynine laime. Šiame straipsnyje ir pakalbėsime apie kelias iš jų.

Kaip atkreipti patinkančio asmens dėmesį pagal Zodiako ženklą

Slapčia puoselėjate jausmus kitam žmogui tačiau nežinote kaip parodyti dėmesį? Astrologai pataria kaip sužavėti kitą asmenį ir paskatinti šiltus jausmus pagal Zodiako ženklus.

Viliojimo menas: 10 subtilaus flirto pamokų

Niekam ne paslaptis kad vyras didesnį susidomėjimą kelia tos moterys kurios siunčia jiems tam tikrus signalus. Galite net neabejoti – vyras nebandys jūsų užkalbinti jei jam atrodys kad nėra jokių šansų užmegzti pokalbį. Taigi jūsų užduotis – parodyti kad esate juo susidomėjusi o jau tada kai pradėsite šnekučiuotis galėsite pasitelkti tam tikras moteriškas gudrybes kurios garantuos tikrai sėkmingą pažintį.

10 faktų apie skyrybas, kuriuos reikia žinoti prieš tuokiantis

Pagal „The New York Times“ atliktą tyrimą bent kas trečia santuoka užsibaigia skyrybomis. Tačiau išgirdus tokias statistikas pasidaro įdomu – kodėl gi tos santuokos užsibaigia?

Vyro savybės, prieš kurias moterys neatsilaikys

Antrų pusių ieškantys vyrai nuo moterų skiriasi itin paprastu mąstymu. Jei moteris patinka jis nori susitikti jei patinka ir po susitikimo nori pratęsti pažintį. Eksperto teigimu moterys taip paprastai partnerio nesirenka todėl savo išrinktosios ieškantys vyrai pirmiausia turėtų suprasti kaip jos renkasi vyrus.

Valentino diena: kas iš tiesų nustebins mylimąjį?

Valentino diena jau čia pat o vis dar nežinote kaip pasveikinti savo mylimąjį? Deja priešingai nei moterims vyrams gėlių puokštė ar pliušinis žaislas įspūdžio greičiausiai nepadarys. Įpratome kad tokią dieną esame lepinamos mes tačiau dėmesys ir jausmas kad yra mylimi vyrams patinka nemažiau nei dailiosios lyties atstovėms. Taigi pateikiame keletą idėjų kaip šia proga mylimiesiems parodyti išskirtinį dėmesį.

Laiškas moterims: išklausykite vyrus

Mielos Moterys mes niekada nepaliekame tų su kuriomis mums buvo gera. Mes suprantame jus dvigubai mažiau nei norėtume bet dvigubai daugiau negu jūs galvojate.

Santykiai: kas vyrus veda iš proto

Nors dauguma moterų įsitikinusios kad vyrai kraustosi iš proto dėl tobulų kūno formų gražuolių išties yra kiek kitaip. Be abejo nė vienas neatsisakys paganyti akių tačiau nei ilgalaikiam ryšiui nei netgi trumpalaikiams bet dėmesio vertiems abipusiškiems santykiams užmegzti ir išlaikyti moters grožis toli gražu nėra svarbiausias dalykas. Kas gi vyrams patinka labiausiai ir ko jie tikisi ir trokšta iš moterų?

Kokio būdo vyras kiekvienai moteriai tinka labiausiai: pagal Zodiako ženklus

Nors kai kam gali atrodyti jog ieškoti vyro pagal Zodiako ženklą - tai tas pats kas ieškoti vyro per "Tinder" pažinčių programėlę tačiau dera sutikti jog abiem atvejais moterys slapčia turi lūkesčių. Net ir netikint astrologija neretas paskaitęs apie savo Zodiako ženklą suklūsta: "Oho atitiko!". Pavyzdžiui astrologai teigia kad kai kurie Zodiako ženklai turėtų ieškoti visiškai priešingo charakterio partnerio o kiti - tokio paties būdo antrosios pusės.

Subscribe to RSS - Santykiai