Kaip nulaužti Jūsų Užmiršote slaptažodį Windows 7?


Įvairūs patarimai / Jan 27, 2011
kaip
Alisa Haroldas

Kaip nulaužti Jūsų Užmiršote slaptažodį Windows 7?

straipsnį Pamiršote slaptažodį Windows ir neturi, kaip pakeisti slaptažodį Windows idėja? Čia yra Windows slaptažodžio problemą rinkimą.

patogumui, mes dažnai sukurti lengvai įsimenamą ir nesudėtingą slaptažodį panašaus gimimo datos, todėl labai įmanoma Hack Windows 7 slaptažodį , spėjimą kompiuterio. Taigi, kaip užkirsti kelią iš jūsų slaptažodis yra nulaužė?

Toliau Patarimas ir Trick, kad jums pasakys, kad stabdytų įsilaužėlių “patekti į jūsų kompiuterį su atspėti slaptažodį.

Įjungti sąskaita Lockout, jei kas nors bando atspėti slaptažodį

Dėl savo nuogąstavimus, kad kas nors bando nulaužti Win 7 slaptažodį spėlioti, galite tiesiog, jei šią leidžiančią sąskaita lokautas “Windows 7″.

, 1 pakopa. Atidaryti Local Security Policy langus įvedimo atviros vietos saugumo politikos lauke Pradėti iešką ir paspausite klavišą Enter. 2. Dukart spustelėkite politika kairėje ir pasirinkite paskyros blokavimas politika .

Jūs pamatysite, kad yra tik trys politikos dešinėje juostoje, ir Jūsų sąskaita neturėtų būti automatiškai lokauto kai slaptažodis yra įrašytas neteisingai pagal nutylėjimą.

3 žingsnis. , Dešiniuoju pelės mygtuku spustelėkite sąskaita lokautas riba politika ir pasirinkite savybės . Žingsnis 4. Nustatykite prisijungimo bandymus, kad norite, kad Windows leidžia iki jis užsifiksuos atsižvelgti savybių lange pasirodo, o tada spustelėkite Gerai , kad išsaugotumėte nustatymus. 5 numeris. “Windows bus greitai nustatyti siūloma parametrus sąskaita lokautas trukmė ir laiko atkurti sąskaita lokautas skaitiklis. Mes paprastai naudoti reikšmes pagal nutylėjimą 30 minučių spustelėdami Gerai. Taip pat galite keisti vertes pagal jūsų poreikius.

Jūsų Win 7 vartotojo sąskaita bus užrakinti po nustatyto skaičiaus nepavyko prisijungimo bandymus. Su šiuo atveju parametrus, turite sąskaita bus uždaryta 30 minučių, jei slaptažodis yra įrašytas neteisingai 5 kartus iš eilės.

paskyros blokavimas Riba yra saugos parametras, kuris lemia nesėkmingą prisijungimą bandymų skaičius prieš ta sąskaita užblokuota.

Bet kartais vis tiek galite jausti neramu, kaip jūsų slaptažodis yra per “stipri”, kad galėtumėte lengvai Pamiršote slaptažodį atsitiktinai. Todėl, turite rasti būdą nulaužti Win 7 slaptažodį. Jei turite panašių problemų, galite imtis šių patarimas nuoroda.

nulaužti “Windows 7 slaptažodį programinės įrangos

Nors yra daug galimybių, kad gali Hack Windows 7 slaptažodį , mano nuomone, geriausia ir veiksmingas yra gauti slaptažodį Windows crack, kaip slaptažodį Windows Unlocker . Kodėl? Ieškote ant apie Win 7 slaptažodį klausimus Hack aš susitikti, mažai askers gali patekti į kompiuterį su kitu administratoriumi sąskaitos arba sukurti naujo slaptažodžio suteikimo diską iš anksto, jei pamiršote slaptažodį.

Banner slaptažodį Windows Unlocker ir kiti krekerių leidžia jums kreko “Windows 7 slaptažodį deginant slaptažodžio atkūrimo diskelį su CD / DVD ar USB flash drive, po kelių minučių, nesvarbu, trukmė ir sudėtingumas prarado slaptažodį. Niekada reikalauja ankstesnį slaptažodį ir specialų apskaičiuoti įgūdžių: Niekada turi įdiegti kompiuteryje ir nėra duomenų, prarasti po Win 7 slaptažodį hacks

Tik 4 paprastus veiksmus taip

<1 /... b> Atsisiųsti Slaptažodis Unlocker Profesionalus 2. Burn slaptažodžio atkūrimo diskelį su USB driveInsert jūsų USB diską į kompiuterio ir paleisti programą. Kitas, ką reikia padaryti, tai įrašyti slaptažodžio atkūrimo diskelį su USB flash drive, per taikymas. 3 žingsnis. Nustatykite savo užrakintas PC paleisti iš USBWhen slaptažodžio atkūrimas USB diskas yra sudeginti, turėtumėte prijunkite jį į jūsų užrakintą kompiuterį. Įkėlimo kompiuterį ir nustatyti USB, 1. Įrenginį. Žingsnis 4. Hack Pamiršai Windows 7 slaptažodį

slaptažodį Windows Unlocker Profesionalus sąsaja bus rodomas paleisti iš USB. Ir jūs pamatysite visas “Windows 7user pavadinimai savo sąskaitas bus rodomas kartu su slaptažodžiais, kuriame nežinomas, ar tuščios. Dabar galite pasirinkti tikslą “Windows 7″ sąskaitą ir pradėti nulaužti savo slaptažodį per kelias sekundes.

Gerai, dabar jūs turite sėkmingai baigė naujo Win 7 slaptažodį su šiuo specialiuoju naudingumas.

Po Patarimai ir Trick-ai išvardytų aukščiau, jūs vis dar bijo Windows 7 savo slaptažodį yra nulaužė ar negali patekti į NPI, jei pamiršau Win 7 slaptažodį

Apie Autorius
Banner slaptažodį Windows Unlocker
yra paprasta naudoti ir galingas Windows slaptažodžio priemonė, kuri gali sėkmingai Hack Windows 7 slaptažodį problemą keletą minučių ir jums prieigą prie Windows dar kartą.

Paieškos žodžiai:Patarimas buvo automatiškai generuotas, galite ji pakoreguoti arba pateikti savo variantą
Automobilių Dalintis
Snieglenčių sportas Nuotraukos
Dinaminės BMW dalys
Nokia 6300 – Truly Nuostabiai paprastas
(c) 2014 Patarimai24.lt