You are here

Migdolų aliejus - tikras atradimas norinčioms išsaugoti grožį ir jaunystę

Puslapis 1 iš 2

Migdolų aliejus – tai vienas dažniausiai kosmetikoje naudojamų aliejų. Apie šio aliejaus naudą kalba daugelis nuo jį pamėgusių moterų iki tiriančių mokslininkų. Tačiau toli gražu ne kiekvienas žino visas migdolų aliejaus panaudojimo galimybes kada ir kaip reikia jį naudoti. Pabandysime paminėti kaip įmanoma daugiau migdolų aliejaus panaudojimo būdų dauguma kurių skirti būtent grožiui puoselėti.

Veido odai

Keli lašai ant vatos diskelio užlašinto migdolų aliejaus padės nuvalyti veido odą ir tuo pačių ją pamaitins. Migdolų aliejus tinka visiems odos tipams jis puikiai toleruojamas gerai įsigeria į odą ir jį galima maišyti su kitais aliejais (pvz.: sandalmedžio apelsinų). Migdolų aliejuje gausu omega-3 rūgščių kurios ramina minkština ir maitina odą taip gerindamos jos būklę. Pabandykite pajusite akivaizdžią naudą.

Paakiams

Migdolų aliejus puikiai tiks paakių priežiūrai ypač jeigu kas rytą žvilgtelėjusios į veidrodį matote paburkusius ar patamsėjusius paakius. Kiekvieną vakarą nusipraususios užlašinkite kelis lašus migdolų aliejaus ant pirštų galų ir lengvais judesiais tapšnodamos įmasažuokite jį į paakių odą. Taip pat galite šį aliejų sumaišyti su paakių kremu. Tai atlikdamos reguliariai atgaivinsite ir pašviesinsite paakių odą sumažinsite odos paburkimus.

Akių makiažo valymui

Kiekviena pasigražinti mėgstanti moteris vakare prieš einant miegoti privalo nusivalyti makiažą. Lengvai nuvalyti akių makiažą padės migdolų aliejus. Tuo pačiu tai puikus papildomas maitinimas blakstienoms.

Kūno odai

Migdolų aliejus rekomenduojamas naudoti turint sausą šerpetojančią kūno odą. Jis drėkina ramina niežėjimą mažina uždegimą ir pabrinkimus. Nusiprausus po dušu dar drėgną kūną ištepkite migdolų aliejumi jį šiek tiek įtrindamos ir nusivalykite rankšluosčiu. Oda taps minkštesnė skaistesnė. Taip pat galima kelis lašus migdolų aliejaus įlašinti į kas dieną naudojamą veido ar kūno kremą.

Odos įtrūkimams

Migdolų aliejus tinkamas ir odos įtrūkimams gydyti. Tiesiog patepkite juo įtrūkusią odą ir gijimo procesas bus kur kas greitesnis.

1
2
Kitas
Pabaiga

Rating:

( 0 Rating )

Kategorija: