You are here

Kokosų aliejus: 12 panaudojimo būdų

Puslapis 1 iš 3

Kokosų aliejaus nauda žinoma jau nuo seno tačiau atrodo kad itin didelį populiarumą jis įgijo visai neseniai. Būdų kaip gali būti panaudojamas kokosų aliejus yra tikrai nemažai: jis puikiai tinka atgaivinti plaukus drėkinti odą ar net balinti dantis. Taigi jūsų dėmesiui – 12 efektyvių kokosų aliejaus panaudojimo būdų.

Greita pagalba sausai odai

Jums visai nebūtina investuoti į brangius kremus skirtus drėkinti veido ar viso kūno odą. Jei namuose turite kokosų aliejaus galite labai greitai sudrėkinti sausas kūno vietas. Kokosų aliejus puikiai įsigeria į odą – nors iš pradžių gali atrodyti kad oda pernelyg riebi tačiau netrukus aliejus susigers.

Veiksmingas makiažo valiklis

Jei su savimi neturite makiažo valiklio kokosų aliejus padės jums efektyviai nuvalyti makiažą. Padenkite aliejumi visą veidą ir nuvalykite makiažo likučius popierine servetėle. Veidą nuplaukite drungnu vandeniu. Įsitikinsite kad tai – viena veiksmingiausių priemonių valyti makiažą.

Vaistas nuo aknės

Nors neretai manoma kad aliejus gali dar labiau užkimšti poras ir gali atsirasti dar daugiau spuogelių tačiau tai nėra tiesa – naudojant kokosų aliejų galima efektyviai išgydyti aknę. Tereikia nepamiršti kartą per dieną veidą patepti kokosų aliejumi ir greitai bus galima tikėtis tikrai puikių rezultatų.

Kokosų aliejus vietoj skutimosi putų

Nors parduotuvėse galima rasti tikrai nemažai priemonių skirtų skutimuisi tačiau jos neretai dirgina odą. Kokosų aliejus yra natūrali medžiaga kuri minkština odą ir skutimosi procesas gali tapti kur kas greitesnis ir efektyvesnis.

Sveikesni ir žvilgesni plaukai

Norite dar labiau žvilgančių plaukų? Šampūnu išplautus plaukus patepkite kokosų aliejumi palaikykite kelias minutes ir kruopščiai išskalaukite drungnu vandeniu. Jei norite kad rezultatas būtų dar geresnis kartą per savaitę pasidarykite koksų aliejaus kaukę – aliejumi ištepkite nesudrėkintus plaukus apvyniokite juos maistine plėvele ir palaikykite 20-30 minučių. Išplaukite plaukus šampūnu.

1
2
3
Kitas
Pabaiga

Rating:

( 0 Rating )

Kategorija: