You are here

Dietos

Arbūzų dieta: 5-7 kilogramai per 5 dienas

Ir vėl galvojate apie dietą? Mąstote ar numesti kilogramai verti vienos – dviejų savaičių neskanaus maisto ir alkio? Neverta rinktis – turime Jums skanų pasiūlymą tai – arbūzų dieta. Ši dieta palepins ne vieną norinčią atsikratyti kilogramų pertekliaus o ir svoris jos metu krenta labai greitai. Visgi sergant cukriniu diabetu ar turint inkstų problemų šios dietos vertėtų vengti.

Grikių dieta

Savaitė valgant vien grikius ir geriant kefyrą. Neatrodo baisu? Tuomet tai puikus būdas Jums numesti nuo 5 iki 10 nereikalingų kilogramų. Grikių dieta vertinama įvairiose pasaulio šalyse ją mielai renkasi ir moterys iš Lietuvos ir iš už Atlanto. Kadangi grikiai yra labai turtinga kruopų rūšis kurioje yra kalio geležies fosforo jodo gausu vitaminų B1 B2 B6 P ši dieta net ir būdama gana griežta labai nenualins organizmo. Be to grikiai yra ir grožio šaltinis.

Japoniška dieta

Ar kada matėte stambią japonę? Ne? Iš tiesų tokių yra tačiau jų labai nedaug o prie to prisideda ir garsi japoniška dieta kuri yra nors ir ganėtinai griežta tačiau populiari ir gerai vertinama. Nieko keisto – vos per dvi savaites galima atsikratyti 7 kg nereikalingo svorio o tai tikrai neblogas rezultatas.

Kefyro dieta

Norint greito rezultato metant svorį siūloma griežtoka tačiau tikrai efektyvi dieta. Tai – kefyro dieta. Šios dietos metu puikiai tirpdomi nereikalingi kilogramai ir kartu valomas Jūsų organizmas tad vienu šūviu nušausite du zuikius (o gal ir dar daugiau).

Baltymų dieta

Vos ne po kilogramą per dieną – tiek numesti gali padėti baltymų dieta. Per 10 dienų nesunkiai galima atsikratyti 5-8 kg tad pamėginti šią dietą tikrai vertėtų kiekvienai kuri nori sulieknėti pakankamai greitai tačiau verta pastebėti kad ši dieta reikalauja tikslumo ir valios todėl netiks jei abejosite ar negalėsite susikoncentruoti į jos laikymąsi. Be to po šios dietos norint išlaikyti rezultatą reikėtų šiek tiek pakoreguoti savo mitybą tačiau tai galioja beveik po kiekvienos dietos.

Delčios dieta

Delčia – puikus metas atsisveikinti su papildomais kilogramais. Bent jau taip teigiama atsižvelgus į įvairius pastebėjimus. Taigi žvilgtelėkite į kalendorių ir pasižymėkite kada pradėsite laikytis delčios dietos. Tiesa šių yra keli variantai tad prieš tai pasirinkite Jums priimtinesnį nes skirsis ir pradžios dienos. Be to pasiruoškite – dieta griežta. Visgi šiek tiek pasistengti verta – efektyvumas tikrai nemažas.

20 patarimų kaip numesti svorio

Tas kankinantis klausimas kaip numesti svorio dažnai erzina o nuolatinis atsakymas – laikytis dietos – jau pabodęs ir ne visuomet įmanomas ar gelbstintis. Išeitis – paisyti patarimų kuriuos atrinkome ir sudėjome į vieną straipsnį kad Jums būtų patogiau.

Dukano dieta: ataka

Piero Dukano dieta pasirodžiusi 2000 metais iki šiol padėjo daugybei žmonių ir yra laikoma viena populiariausių bei efektyviausių dietų pasaulyje. Šį kartą kalbėsime apie pirmąjį dietos etapą vadinamą puolimu arba ataka.

Atkinso dieta: iki 5 kilogramų per savaitę

Gerai pasaulyje žinoma Roberto Atkinso dieta padėjo numesti nepageidaujamų kilogramų daugybei žmonių todėl jei pasiryšite savo laikinai apriboti ir planuojate laikytis taisyklių – ši dieta gali padėti ir Jums. Tiesa labai dažnai Atkinso dieta yra vadinama Atkinsono dieta tačiau pastarasis yra ne dietos autorius o gerai žinomo personažo Pono Byno aktorius tad venkite šios kiek juokingos klaidos.

Agurkų dieta: 5 kilogramai per savaitę

Ar mėgstate agurkus? Jei taip – siūlome Jums pamėginti agurkų dietą. Tai puiki dieta ne tik norintiems numesti svorio bet ir siekiantiems išvalyti organizmą nes agurkuose apie 90 procentų masės yra vanduo. Tačiau verta žinoti žaliųjų daržovių dieta gana griežta tad jei neturite pakankamai valios – net nepradėkite.

Kaip numesti svorio nesilaikant griežtų dietų

Tikriausiai jau patyrėte kad griežtos dietos dažniausiai duoda trumpalaikį efektą. Dauguma populiarių dietų laikomasi savaitę dvi o kartais ir tiek nepavyksta ištverti nes žmogus blogai jaučiasi ar tiesiog palūžta psichologiškai. Pradėjus maitintis įprastai dažniausiai svoris grįžta su kaupu.

Dieta pagal kraujo grupę: ką turėtų žinoti kiekvienos kraujo grupės atstovai?

Tai kas tinka vienos kraujo grupės atstovui nebūtinai tiks kitos todėl svarbu pasirūpinti kad jūsų sudaryta dieta būtų tinkama. Kiekviena kraujo grupė pasižymi tam tikromis savybėmis todėl žinant savo kraujo grupę galima pasirinkti tokius maisto produktus kurie bus lengvai virškinami ir geriausiai įsisavinami. Mitybos specialistai sudarantys dietą pagal kraujo grupę teigia kad žmogaus kraujyje yra tarsi užprogramuotos virškinimo ypatybės bei tai koks bus žmogaus imunitetas.

Dukano dieta: dailesnės linijos ir ilgalaikis rezultatas!

Prancūzų mitybos specialistas Pjeras Dukanas šio amžiaus pradžioje dietų pasaulyje sukėlė perversmą – Dukano dieta padėjo ne tik numesti svorio savo kūno formomis nepatenkintoms merginoms ir moterims bet ir sukūrė sistemą kuri apsaugojo jas nuo svorio grįžimo (vadinamas yo-yo efektas). Kaip?

7 maisto produktai, kuriuos valgydami nepriaugsite svorio

Nors ir nėra tokių maisto produktų kuriuose nebūtų kalorijų tačiau kai kuriuos jų galite valgyti visiškai nebijodami priaugti svorio.

Subscribe to RSS - Dietos